|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 600 Вт
Продуктивність: 1 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 27 x 16 x 33 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.6 кг |
| Колір | Білий з сірим |
| Вага в упаковці | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 x 16 x 33 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 31 х 25 см |
| Максимальна потужність, Вт | 600 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Ручка для перенесення, Прогумовані ніжки |
| Продуктивність, кг/хв | 1 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | 3 різних сітчастих фільтра з діаметром отворів (2,7 мм, 4,0 мм, 8,0 мм) Протиковзкі гумові ніжки Функція прямого та зворотного ходу |
| Комплектація | М'ясорубка Насадка для ковбас Насадка для кеббе Ґрати 3 шт |



