|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2000 Вт
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Продуктивність: 2 кг/хв
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 3.49 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.8 х 23.7 х 33 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Прогумовані ніжки |
| Номінальна потужність, Вт | 350 |
| Продуктивність, кг/хв | 2 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Решітки з нержавіючої сталі з діаметром отворів 5 та 7 мм Лезо QuickTouch з високоякісної нержавіючої сталі Соковитискач для томатів та ягід Набір насадок для ковбас і кеббе Захист від перегріву Місткий завантажувальний лоток Довжини шнура 1 м |
| Комплектація | М'ясорубка Насадка для приготування ковбаси Насадка для приготування кебе Решітка: 2 шт Шнековий соковитискач для томатів і ягід Штовхач Лоток для м'яса Керівництво користувача Гарантійний талон |







