|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2000 Вт
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Продуктивність: 2.5 кг/хв
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 4.1 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.4 х 28.8 х 15.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53.5 х 34 х 66 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Прогумовані ніжки |
| Номінальна потужність, Вт | 350 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.5 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | М'ясорубка 2 циліндричні барабани (насадки): Насадка-шатківниця Насадка для дерунів Соковитискач для томатів та ягід Диски для фаршу (діаметр отворів 5 і 7 мм) Набір насадок для ковбас та кеббе Пластиковий штовхачі для м’ясорубки та тертки/шатківниці |








