|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2700 Вт
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Продуктивність: 4 кг/хв
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 4.3 кг |
| Вага в упаковці | 4.75 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 х 30.5 х 17.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29 х 25 х 26 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2700 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для томатів/ягід, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Прогумовані ніжки |
| Номінальна потужність, Вт | 550 |
| Продуктивність, кг/хв | 4 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Лезо QuickTouch з високоякісної нержавіючої сталі Захист від перегріву Місткий завантажувальний лоток Довжини шнура 1 м |
| Комплектація | М'ясорубка Насадка для приготування ковбаси Насадка для приготування кебе Решітка: 2 шт Шнековий соковитискач для томатів і ягід Штовхач Лоток для м'яса Керівництво користувача Гарантійний талон |









