|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2000 Вт
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 3 шт
Продуктивність:
Габарити (ВхШхГ):
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 3.64 кг |
| Вага в упаковці | 4.24 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53 х 24.5 х 20.8 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Кількість насадок | 4 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.5 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | Високоякісний ніж з нержавіючої сталі Алюмінієвий лоток для продуктів Захист мотора від перевантаження Фіксатор горловини Перемикач реверсивного обертання |
| Комплектація | М'ясорубка Інструкція 3 перфорованих диски для грубого (7 мм), стандартного (5 мм) та дрібного (3 мм) помелу 4 терки (приготування дерунів, дрібна та стандартна шатківниця, слайсер) Насадка для томатів Насадки для кеббе та сосисок |



