|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонний комбайн
Потужність двигуна: 1300 Вт
Кількість швидкостей: 12
Об'єм основної чаші: 3.4 л
Об'єм чаші блендера:
Габарити (ВхШхГ): 43.6 х 28.9 х 25.4 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 8.7 кг |
| Вага в упаковці | 11.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.6 х 28.9 х 25.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49.5 х 39 х 59 см |
| Тип | Кухонний комбайн |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 1200 |
| Основні насадки | Соковитискач для цитрусових, Блендер, Крюк для тіста, Вінчик для збивання, Тертка/Шатківниця |
| Загальний об'єм чаші, л | 3.4 |
| Матеріал основної чаші | Пластик |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Кількість швидкостей | 12 |
| Кількість насадок | 12 |
| Особливості | Захист від перевантаження, Імпульсний режим |
| Додаткові можливості | Планетарне обертання Насадка для збивання з 2 металевими віночками Металева насадка-гак для замішування Ножовий блок для приготування сумішей для кексів Технологія PowerChop для ідеального подрібнення Кнопки запуску запрограмованих режимів 18-см диски XXL для швидкої обробки всіх інгредієнтів Насадки можна мити в посудомийній машині Глечик блендера 2.2 Диски з нержавіючої сталі Соковижималка з центрифугою на 6 склянок соку за один прийом |
| Комплектація | Кухонний комбайн Глечик стаціонарного блендера Центрифужна соковижималка Цитрус-прес Ножовий блок S-подібної форми Насадка для замішування тіста Подвійна кругла насадка д/збивання Насадка для великої шинкування Насадка для дрібної шинкування Насадка для нарізки товстими скибочками Насадка для нарізки тонкими скибочками Двосторонній диск Лопатка Аксесуар для зберігання насадок |




