|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип ваг: Електронні
Вид: Кухонні
Максимальна вага: 5
Ціна ділення:
Кількість користувачів (функція пам'яті):
Функції: Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду,Автовимкнення,Вибір одиниць вимірювання,Обнулення тари
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 0,25 кг |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 16 х 2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2 х 22 х 16 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикатор перевантаження, Послідовне зважування, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Розмір поверхні 22х16 см |
| Тип батарейок | АА (пальчик) |
| Комплектація | Ваги Батарейки Інструкція з експлуатації |





