|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонна машина
Потужність двигуна: 1500 Вт
Кількість швидкостей: 8
Об'єм основної чаші: 6.7 л
Об'єм чаші блендера: 1.4 л
Габарити (ВхШхГ):
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сірий |
| Вага | 14.9 кг |
| Вага в упаковці | 20.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 67.2 x 37.2 x 42.7 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Електронне |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Основні насадки | Блендер, Крюк для тіста, Вінчик для збивання, М'ясорубка, Тертка/Шатківниця |
| Загальний об'єм чаші, л | 6.7 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.4 |
| Матеріал чаші блендера | Скло |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Кількість насадок | 9 |
| Особливості | Можливість дооснащення насадками |
| Додаткові можливості | - |
| Комплектація | Кухонна машина Чаша 6.7 л з кришкою 3 насадки для тіста Насадка м'ясорубка з двома решітками + насадка для ковбаси Мультирізка з 3 насадок Блендер |






