|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонна машина
Потужність двигуна: 1100 Вт
Кількість швидкостей: 8
Об'єм основної чаші: 4.6 л
Об'єм чаші блендера: 1.25 л
Габарити (ВхШхГ): 42.8 x 25.7 x 32.4 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 6.7 кг |
| Вага в упаковці | 10.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42.4 x 25.7 x 32.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57.2 x 37.2 x 39.6 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 1100 |
| Основні насадки | Блендер, Вінчик для рідкого тіста, Крюк для тіста, Вінчик для збивання, М'ясорубка |
| Загальний об'єм чаші, л | 4.6 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.25 |
| Матеріал чаші блендера | Пластик |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Особливості | Імпульсний режим, Захист від перевантаження |
| Додаткові можливості | - |
| Комплектація | Кухонна машина Вінчик з технологією Flex Whisk Гак для густого тіста Насадка для замішування легкого тіста Блендер ( 1,25 л.) М'ясорубка з 4 конусними барабанами для подрібнення овочів Т-подібна насадка Інструкція Гарантійний талон |









