|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонна машина
Потужність двигуна: 800 Вт
Кількість швидкостей: 6
Об'єм основної чаші: 4.8 л
Об'єм чаші блендера:
Габарити (ВхШхГ): 30.2 х 36.7 х 22.5 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 4.8 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.2 х 36.7 х 22.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.3 x 24.6 x 44.3 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 800 |
| Основні насадки | Крюк для тіста, Вінчик для збивання, М'ясорубка |
| Загальний об'єм чаші, л | 4.8 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Матеріал корпуса | Пластик, Метал |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Особливості | Імпульсний режим, Відкидна робоча голова, Захист від перевантаження |
| Додаткові можливості | Планетарна система змішування |
| Комплектація | Кухонна машина Віночок з нержавіючої сталі Гак для тіста Насадка для замісу тіста Насадка м'ясорубка Інструкція Гарантійний талон |









