|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонна машина
Потужність двигуна: 1200 Вт
Кількість швидкостей: 6
Об'єм основної чаші: 5 л
Об'єм чаші блендера:
Габарити (ВхШхГ): 38 х 33 х 47 см
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 8.5 кг |
| Вага в упаковці | 10.98 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38х33х24,5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29x44x47 |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 1200 |
| Основні насадки | Крюк для тіста, Вінчик для збивання, М'ясорубка, Тертка/Шатківниця |
| Загальний об'єм чаші, л | 5 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Особливості | Імпульсний режим |
| Додаткові можливості | - |
| Комплектація | Кухонна машина Насадки Інструкція |









