|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонна машина
Потужність двигуна: 1200 Вт
Кількість швидкостей: 6
Об'єм основної чаші: 5 л
Об'єм чаші блендера:
Габарити (ВхШхГ): 38 х 24.5 х 33 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 7.3 кг |
| Колір | Темно-сірий |
| Вага в упаковці | 8.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 x 24.5 x 33 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42.9 x 27.1 x 39.9 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 1200 |
| Основні насадки | Крюк для тіста, Вінчик для збивання |
| Загальний об'єм чаші, л | 5 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Особливості | LED-підсвітка, Імпульсний режим, Можна мити в посудомийній машині |
| Комплектація | Кухонний комбайн Насадки Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |






