|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Кухонна машина
Потужність двигуна: 1500 Вт
Кількість швидкостей: 6
Об'єм основної чаші: 6 л
Об'єм чаші блендера: 1.5 л
Габарити (ВхШхГ): 40 х 29 х 54 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 11 кг |
| Вага в упаковці | 11.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 29 х 54 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 31 х 57 см |
| Тип | Кухонна машина |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Основні насадки | Блендер, Крюк для тіста, Вінчик для збивання, М'ясорубка, Тертка/Шатківниця |
| Загальний об'єм чаші, л | 6 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Об'єм чаші блендера, л | 1.5 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Особливості | Захист від перевантаження, LED-підсвітка, Відкидна робоча голова |
| Додаткові можливості | Прозора кришка для чаші для запобігання розбризкуванню Антиковзні ніжки |
| Комплектація | Кухонна машина Насадки Інструкція |









