|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування: 6
Програми: Верхній нагрів, Верхній+Нижній нагрів+Конвектор, Конвекція, Нижній нагрів
Габарити (ВхШхГ): 38.5 х 58 х 45 см
Вага: 10.66 кг
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 10.66 кг |
| Вага в упаковці | 13 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.5 х 58 х 45 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 х 63 х 48.5 см |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 60 |
| Діапазон температури | 250 °С |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | - |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Програми | Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів + Конвектор, Конвекція |
| Таймер | 120 хв |
| Функції приготування | Випічка, Гриль, Запікання, Рожен, Розморожування |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, З автовимкненням, Звуковий сигнал, Термоізоляція |
| Внутрішнє покриття | Оцинкована сталь |
| Напруга | 220 В |
| Додаткові характеристики | Окреме регулювання верхнього та нижнього ТЕНа Плавне регулювання температури Додаткові програми: Верхнє нагрівання + конвектор Нижнє нагрівання + конвектор Верхнє нагрівання + рожен Верхнє нагрівання + конвектор + рожен Нижнє нагрівання + рожен Нижнє нагрівання + конвектор + рожен Верхнє + нижнє нагрівання + рожен Верхнє + нижнє нагрівання + конвектор + рожен |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Електрична піч Книга 50 рецептів Прямокутне деко Кругле деко для піци Рожен Решітка Тримач Інструкція |









