|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування:5
Програми:Верхній + Нижній нагрів Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів+Вертелт Конвекція+нижнє нагрівання+верхнє нагрівання Конвекція+нижнє нагрівання+верхнє нагрівання+крутив
Габарити (ВхШхГ): 33 х 59 х 46.5 см
Вага: 11.7 кг
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 8 кг |
| Вага в упаковці | 8.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.5 х 50.5 х 41.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37 х 54.5 х 44.5 см |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 48 |
| Діапазон температури | 100-280 °С |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 280 |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Програми | Верхній + Нижній нагрів Верхній нагрів Нижній нагрів Верхній нагрів+Вертел Конвекція+нижнє нагрівання+верхнє нагрівання Конвекція+нижнє нагрівання+верхнє нагрівання+крутив |
| Таймер | 90 хв |
| Функції приготування | Гриль, Рожен, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Внутрішня підсвітка, З автовимкненням, Звуковий сигнал, Таймер |
| Внутрішнє покриття | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Рожен Інструкція Книга рецептів Кругле деко Решітка Універсальне деко Шнур з вилкою |









