|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів приготування: 5
Програми: Верхній нагрів, Верхній+Нижній нагрів, Нижній нагрів, Конвекція
Габарити (ВхШхГ): 63.2 x 54.6 x 40.1 см
Вага:
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 14.58 кг |
| Вага в упаковці | 16.55 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 63.2х54.7х40.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 65.7х57.5х42.6 см |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна духовка |
| Об'єм, л | 70 |
| Діапазон температури | 100-230 °С |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Потужність гриля | - |
| Максимальна температура камери, °С | 230°С |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Програми | , Верхній нагрів, Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів, Верхній + Нижній нагрів з конвекцією, Конвекція |
| Таймер | 90 хв |
| Функції приготування | Гриль, Конвекція |
| Тип керування | Механічне |
| Особливості | Звуковий сигнал, Таймер |
| Напруга | 220-240 В |
| Додаткові характеристики | Розмір листа 465х390х55 мм Розмір листа для піци 460х70мм |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | Електрична піч Грати гриль Деко з антипригарним покриттям Деко для піци з антипригарним покриттям |









