Кошик

Оплата та доставка

Всі товари у інтернет-магазині  maxishara.com продаються з доставкою "Нової пошти".


Придбати товар із нашого сайту можна такими способами:

• Через інтерфейс "Швидке замовлення"

По телефону, подзвонив нам за номером 096 182 21 50


Способи оплати

Післяплатою при отриманні замовлення в представництві служби доставки  «Нова пошта»

 Оплата готівкою при доставці кур'єром "Нової пошти"


Доставка товару по Україні


Адреса відділень "Нова Пошта"


Вартість доставки залежить від габаритів та вартості товару. Великогабаритні товари відправляються з обов'язковою передоплатою щонайменше 500 грн на банківський рахунок.

Пересилання товару по Україні оплачується згідно з тарифами служби доставки Нова Пошта.


При отриманні замовлення у відділенні кур'єрської служби до повної оплати Ви можете відкрити коробку (роздрукувати плівку) і візуально оглянути пристрій, включити його до першого запуску (вітання на екрані від компанії Samsung). Категорично забороняється: вставляти у пристрій SIM-картку, підключати до Wi-Fi, iTunes, користуватися комплектуючими аксесуарами, проводити фото- та відеозйомку за допомогою пристрою, вводити обліковий запис Apple ID.

Доставка здійснюється виключно в рамках території України за адресою зручного для Вас поштового відділення «Нова пошта» з оплатою при отриманні, протягом 1 – 3 робочих днів.

- Оплата при отриманні. Після отримання та перевірки товару «Нова пошта» стягує плату за свої послуги згідно з тарифами, це 35-80 грн. + 0.5% вартості замовлення за доставку покупцю та 20 грн. + 2% від вартості замовлення, за оформлення, доставку та повернення коштів відправнику.

* Завжди перевіряйте товар на відсутність механічних пошкоджень. Підписавши декларацію Нової пошти, Ви автоматично погоджуєтесь з тим, що товар отримали без будь-яких механічних пошкоджень, сколів, подряпин, дефектів.

Замовлення оформлені до 16:00 відправляються того ж дня. Замовлення, оформлені після 16:00, надсилаються наступного дня.


close