|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорна
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Сенсорне
Потужність НВЧ: 800 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 38.2 x 56.8 x 50 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 25 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Висота, см | 38.8 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 40.1 |
| Додатково | Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | Кількість автопрограм: 15 Комбірежими: мікрохвилі + гриль Спосіб розподілу мікрохвиль: поворотна тарілка Технологія генерації мікрохвиль: стандартна технологія генерації мікрохвиль (HTV) |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом, Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Автоматичний розігрів, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 38.2 х 56.8 х 50 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8 х 59.5 х 40.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56.6 х 68.4 х 48.4 см |
| Вага | 19.5 кг |
| Вага в упаковці | 22 кг |








