|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Колір: Нержавіюча сталь, Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Потужність СВЧ: 700 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 28 х 45.4 х 31.2 см
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний/нержавіюча сталь |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1080 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Висота, см | 37.5 |
| Ширина, см | 59.2 |
| Глибина, см | 29 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | Система равномерного распределения микроволн - без поворотного стола Фронтальная панель - черное закаленное стекло и нержавеющая сталь, подсветка камеры, звуковой сигнал |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Приготування на грилі ("Рожен") |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 28 х 45.4 х 31.2 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.5 х 59.2 х 33.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 46 х 70 х 40 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |









