|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 900 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 38 х 56 х 55 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 25 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Висота, см | 38.8 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 37.7 |
| Додатково | Швидкий старт |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів, Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Швидке розігрівання |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 38 x 56 x 55 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8 x 59.5 x 37.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 46.6 х 65.3 х 50 см |
| Вага | 20 кг |
| Вага в упаковці | 22 кг |







