|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 700 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 38 х 56 х 35 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 17 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Висота, см | 38.8 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 34.7 |
| Додатково | Швидкий старт |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів, Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Швидке розігрівання |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 38 x 56 x 35 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8 x 59.5 x 34.7 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44.5 х 65 х 40.5 |
| Вага | 16 кг |
| Вага в упаковці | 18 кг |

