|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Шампань
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Сенсорне
Потужність НВЧ: 900 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Шампань |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 25 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1450 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 38.8 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 40.1 |
| Додатково | Дисплей, Підсвічування |
| Особливості | Мікрохвильова піч для повністю вбудованого встановлення Режими готування: Гриль, Мікрохвилі, Мікрохвилі + гриль Потужність мікрохвильової печі: 900 Вт, 8 рівнів Потужність гриля: 1000 Вт Автоматичні програми розмороження відповідно до маси продуктів Сигнал про завершення циклу готування Автоматичні програми готування відповідно до маси продуктів Світлодіодний дисплей Сенсорне налаштування рівня нагрівання Запрограмовані функції 2 можна налаштувати для запуску по черзі Внутрішнє освітлення Діаметр і матеріал поворотного столика: 315 мм, Скло |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8 х 59.5 х 40.1см |
| Вага | 19.5 кг |



