|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: електронні
Конструкція: з плоскою платформою
Максимальна вага: 5 кг
Матеріал платформи: скло
Габарити (ВхШхГ): 2.5 х 19 х 21 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.46 кг |
| Вага в упаковці | 0.55 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.5 х 19 х 21 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 21.3 х 21 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Вимірювання об'єму рідини, Індикатор перевантаження, Послідовне зважування, Підсвітка екрана, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | РК-дисплей з підсвіткою У системі закодовано 999 різновидів продуктів Поверхня з гартованого скла завтовшки 3 мм Одиниці виміру: Грами Мілілітри Унції Фунти |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Інструкція Гарантійний талон |
