|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: електронні
Конструкція: з плоскою платформою
Максимальна вага: 5
Матеріал платформи: скло
Габарити (ВхШхГ): 21.5 x 17.5 x 2.16 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.56 кг |
| Колір | Різнокольоровий |
| Вага в упаковці | 0.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 x 17.5 x 2.16 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22.8 x 18 x 2.9 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 0.5 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Послідовне зважування, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Автовимкнення Вибір одиниць вимірювання Обнулення тари Підсвітка екрана |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги 2 батарейки ААА Інструкція Гарантійний талон |

