|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Конструкція: З плоскою платформою
Максимальна вага: 5 кг
Матеріал платформи: Скло
Габарити (ВхШхГ):
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.56 кг |
| Колір | Малюнок |
| Вага в упаковці | 0.72 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.9 х 22.8 x 17.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2.9 х 22.8 x 17.9 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | Ваги Гарантійний талон Інструкція |


