|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Максимальна вага: 5
Габарити (ВхШхГ): 1 х 16.5 х 22 см
Матеріал платформи: Нержавіюча сталь
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага в упаковці | 0.42 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 1 х 16.5 х 22 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2.5 x 17 x 23 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Метал |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду, Обнулення тари |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Комплектація | Ваги Інструкція Гарантійний талон |

