|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Конструкція: З чашею
Максимальна вага: 5
Габарити (ВхШхГ): 12.2 х 22.5 х 20.5 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.396 кг |
| Колір | Білий з зеленим |
| Габарити (ВхШхГ) | 12.2 х 22.5 х 20.5 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | З чашею |
| Матеріал платформи | Пластик |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Вибір одиниць вимірювання, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Послідовне зважування в одній посуді (функція "0") Силіконова чаша |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Комплектація | Ваги Елемент живлення |


