|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: електронні
Конструкція: пласка платформа
Максимальна вага: 5 кг
Матеріал платформи: скло
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.36 кг |
| Колір | Малюнок |
| Вага в упаковці | 0.41 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.5 х 14 х 21.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2 х 14.5 х 21.5 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду, Послідовне зважування, Підсвітка екрана, Обнулення тари |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Комплектація | Ваги Елемент живлення |




