|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Матеріал платформи: Метал/Пластик
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.63 кг |
| Колір | Сірий з чорним |
| Вага в упаковці | 0.63 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 x 21 x 7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 x 21 x 7 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | З чашею |
| Матеріал платформи | Метал/Пластик |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду, Підсвітка екрана, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Платформа зі знімною чашею |
| Матеріал чаші | Метал |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Батарейки Інструкція Гарантійний талон |

