|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Конструкція: З плоскою платформою
Максимальна вага: 5 кг
Матеріал платформи: Метал
Габарити (ВхШхГ): 2.2 х 14 х 22 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 0.32 кг |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.2 х 14 х 22 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Метал |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Вибір одиниць вимірювання, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | - |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Інструкція Гарантійний талон |
