|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Максимальна вага: 5 кг
Габарити (ВхШхГ): 2 х 18 х 20 см
Матеріал платформи: скло
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | Малюнок |
| Вага в упаковці | 0.49 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2х 18 х 20 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 3 x 19 x 21 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикація слабкого заряду, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | - |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Інструкція Гарантійний талон |




