|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 6
Кількість відділень: 2
Колір: Сріблястий
Габарити (ВхШхГ):
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.82 кг |
| Вага в упаковці | 1,12 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.9x25.6x15.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18x17x28 см |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість режимів обсмажування | 6 |
| Потужність, Вт | 700 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики |


