|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Нержавіюча сталь/чорний
Габарити (ВхШхГ): 16 х 20 х 29 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.3 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 20 х 29 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 20 х 17 см |
| Колір | Нержавіюча сталь/Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 1300 |
| Функції тостера | Автовимкнення, Кнопка Стоп, Підігрівання, Розморожування |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпуса | Пластик, Нержавіюча сталь |









