|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 26 х 14.6 х 18 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.857 кг |
| Вага в упаковці | 1.012 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 17 х 25 х 13 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 26 х 14.6 х 18 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 750 |
| Функції тостера | Розморожування, Автовимкнення, Автоцентрування, Кнопка Стоп |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики |







