|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Потужність: 1050 Вт
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Чорний зі сріблястим
Габарити (ВхШхГ): 30 x 17.2 x 20.1 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.49 кг |
| Вага в упаковці | 1.95 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 17.2 x 20.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.4 x 20 x 22.1 см |
| Колір | Нержавіюча сталь/Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 1050 |
| Функції тостера | Підігрівання, Розморожування, Кнопка Стоп, Автовимкнення |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | Довжина шнура: 0,85 м; Частота: 50-60 Гц; Напруга: 240 В |
| Матеріал корпуса | Пластик, Нержавіюча сталь |




