|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Потужність: 830 Вт
Кількість режимів обсмажування: 8
Кількість відділень: 2
Колір: Чорний
Габарити (ВхШхГ): 27.5 x 15.6 x 18.8 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.07 кг |
| Вага в упаковці | 1.46 |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 x 15.6 x 18.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.4x18.4x21.4 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 8 |
| Потужність, Вт | 830 |
| Функції тостера | Підігрівання, Розморожування, Кнопка Стоп, Автовимкнення |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, Підставка для підігрівання |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики |





