|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Потужність: 830 Вт
Кількість режимів обсмажування: 8
Кількість відділень: 2
Колір: Чорний
Габарити (ВхШхГ): 20 x 28 x 17.5 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.22 кг |
| Вага в упаковці | 1.61 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 x 28 x 17.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.4 x 30.4 x 18.4 см |
| Колір | Нержавіюча сталь/Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 8 |
| Потужність, Вт | 830 |
| Функції тостера | Підігрівання, Розморожування, Кнопка Стоп, Автовимкнення, Автоцентрування |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, Підставка для підігрівання |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпуса | Пластик, Нержавіюча сталь |





