|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 18x30.7x16.7 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.8 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 18x30.7x16.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.6x34.2x16.4 см |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 850 |
| Функції тостера | Підігрівання |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, Підсвітка кнопок керування, Підставка для підігрівання |
| Сфера використання | Для дому |




