|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Білий/сірий
Габарити (ВхШхГ): 18 х 27 х 15 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1.36 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 27 х 15 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 29 х 18 см |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 930 |
| Функції тостера | Автовимкнення, Підігрівання, Розморожування |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики |





