|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність: 150 Вт
Матеріал корпуса: Пластик
Габарити (ВхШхГ): 42 x 25.8 x 19.4
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3.99 кг |
| Вага в упаковці | 5.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 x 25.8 x 19.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39.1 x 26.8 x 32 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 150 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.8 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.8 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Реверс, Система "крапля-стоп" |
| Додаткові характеристики | Технологія Cold press, максимум соку Mінімум відходів Тиха робота Бездоганна чистота з системою Захисту від крапель Компактний дизайн Знімні деталі можна мити в посудомийній машинці |
| Насадки | Для смузі, Для ягід, томатів, м'яких фруктів |
| Комплектація | Соковижималка Щіточка для чищення Інструкція Гарантійний талон |








