|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність: 200 Вт
Матеріал корпуса: Пластик
Габарити (ВхШхГ): 34 x 18.5 x 42 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сірий |
| Вага | 4.78 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 34 x 18.5 x 42 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35.5 x 29.9 x 32.5 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 200 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.8 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.8 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для ягід, томатів, м'яких фруктів, Для цитрусових |
| Особливості | Піновіддільник, Система "крапля-стоп" |
| Насадки | Для ягід, томатів, м'яких фруктів, Для цитрусових |
| Комплектація | Соковижималка Штовхач Кришка Фільтр для соку Чаша для соку Чаша для макухи Щітка для чищення Накладка "крапля-стоп" |






