|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрова (центрифуга)
Потужність, Вт: 500
Керування: Механічне
Кількість швидкостей: 1
Матеріал корпуса: Пластик
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.86 кг |
| Вага в упаковці | 2.73 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 х 23.3 х 23.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44.5 х 25 х 48.5 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Потужність, Вт | 500 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.5 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 1 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів |
| Особливості | Система "крапля-стоп", Захист від перегріву, Можна мити у посудомийній машині |
| Додаткові характеристики | Максимальна висота ємності для соку: 12 см Довжина шнура: 0.8 м Подавання соку прямо у стакан До 1.5 л соку за один раз Технологія QuickClean для ідеально гладкого сита та простого очищення Вся макуха збирається в одному місці для зручності очищення Прозорий контейнер для контролю кількості макухи Автоматичне блокування Можна мити у посудомийній машині |
| Комплектація | Соковичавниця Глечик для соку Інструкція |




