|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрова (центрифуга)
Габарити (ВхШхГ): 39.8 х 29 х 21 см
Матеріал корпуса: Метал/пластик
Потужність, Вт: 800
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Чорний/Нержавіюча сталь |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.8 х 29 х 21 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 х 31 х 22.5 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Потужність, Вт | 800 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм ємності для соку, л | 1 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 1.5 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів, Для ягід, томатів, м'яких фруктів |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Жолоб на ціле яблуко, Захист від перегріву, Металевий сітчастий фільтр |
| Додаткові характеристики | Плавне регулювання швидкості Матеріал ножа - нержавіюча сталь Матеріал фільтра - нержавіюча сталь Матеріал защіпок - метал Легке очищення |
| Комплектація | Соковижималка Щітка для чищення Ніжки-присоски проти ковзання Контейнер для соку Мікрофільтр Інструкція Гарантійний талон |









