|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрова (центрифуга)
Потужність, Вт: 1000
Матеріал корпуса: Метал/пластик
Габарити (ВхШхГ): 42 x 24 x 26 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага в упаковці | 4.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 х 24 х 26 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 х 23 х 28 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Потужність, Вт | 800 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм ємності для соку, л | 1 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих і м'яких овочів та фруктів |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Жолоб на ціле яблуко, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | Соковижималк Ємність для соку Інструкція з гарантійним талоном |









