|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрова (центрифуга)
Потужність: 350 Вт
Матеріал корпуса: Пластик
Габарити (ВхШхГ): 29.5 x 17 x 26 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.25 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 29.5 x 17 x 26 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 x 22 x 24.5 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Потужність, Вт | 350 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.5 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.95 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Піновіддільник, Система "крапля-стоп" |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | Соковичавниця відцентрова Резервуар для м'якоті Кришка Штовхач Фільтр Інструкція Гарантійний талон |






