|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність: 150 Вт
Матеріал корпуса: Пластик
Габарити (ВхШхГ): 42.2 x 25.6 x 18.5 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 3.99 кг |
| Колір | Чорний/Нержавіюча сталь |
| Вага в упаковці | 6.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 42.2 x 25.6 x 18.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38.7 x 32 x 26.8 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 150 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.8 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.8 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Сенсорне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів, Для ягід, томатів, м'яких фруктів |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Реверс, Система "крапля-стоп" |
| Додаткові характеристики | Технологія Cold press, максимум соку, мінімум відходів Інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель Стильний дизайн Легке очищення з системою Easy Clean Регулювання кількості м'якоті Бездоганна чистота з системою захисту від крапель Тиха робота Знімні деталі можна мити в посудомийній машинці 10 років можливості ремонту |
| Насадки | Для ягід, томатів, м'яких фруктів, Для цитрусових, З насадкою для морозива та сорбета |
| Комплектація | Соковичавниця Насадка для сорбета Щітка для чищення Інструкція Гарантійний талон |









