|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність, Вт: 150
Кількість швидкостей: 1
Матеріал корпуса: Пластик
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 5.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 13.6 х 36 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 х 18.5 х 39.5 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 150 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 1 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.7 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Особливості | Жолоб на ціле яблуко, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | Технологія MicroMasticating (мікровіджимання): ефективність віджимання до 90% Широка камера подавання Технологія QuickClean Довжина шнура 1 м Вбудований блокіратор безпеки, можна мити в посудомийній машині |
| Комплектація | Соковичавниця Книга рецептів Інструкція |











