|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність: 200 Вт
Матеріал корпуса: Пластик
Габарити (ВхШхГ): 30 x 42 x 16 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3.4 кг |
| Вага в упаковці | 3.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 42 х 16 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 44 х 18 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 200 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.4 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.7 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів, Для ягід, томатів, м'яких фруктів |
| Особливості | Реверс, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | Соковижималка Ємність для соку Ємність для макухи Щіточка для чищення Інструкція з гарантійним талоном |









