|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність: 200 Вт
Матеріал корпуса: Метал/пластик
Габарити (ВхШхГ): 46 x 22 x 15 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 3.7 кг |
| Вага в упаковці | 4.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 x 29 x 17.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 x 20.5 x 35 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 200 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.6 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.6 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Керування | Механічне |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Жолоб на ціле яблуко, Піновіддільник, Реверс, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | Швидкість роботи: 90 об / хв Матеріал шнека / терки: Полікарбонат Матеріал сита: Сталь Інгредієнти з високим вмістом крохмалю: Так Захист від випадкового включення Довжина кабелю: 125 см |
| Комплектація | Штовхач Кришка з завантажувальну отвором Шнек Сито Прозорий циліндр Клапан стоку соку Чаші для соку и м'якоті Моторний блок |









