|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрова (центрифуга)
Габарити (ВхШхГ): 40 х 18 х 19 см
Відсік для шнура: Є
Довжина шнура: 1 м
Колір: Чорний
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 3.475 кг |
| Вага в упаковці | 4.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 х 18 х 19 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 45.7 x 25.5 x 25.5 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Потужність, Вт | 800 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.8 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 1.2 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів, Для цитрусових |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Жолоб на ціле яблуко, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | Соковичавниця Глечик для соку Контейнер для м'якоті |



